Novinky

Naši lékaři školí další kolegy v metodě RFA

Náš lékař - MUDr. Miloslav Pirkl - školil ve Vysokomýtské nemocnici kolegy z Vyškova (MUDr. A. Randulu a MUDr. M. Bukvalda) v metodě RFA (radiofrekvenční ablace křečových žil) pomocí EVRF. Navázal tak na školení, které vedl před rokem pro kolegy ze Slovenska.

Celý školící den proběhl parádně, školenci byli spokojeni a je zjevné, že pacienti z okolí Vyškova se mohou brzy těšit na operace křečových žil touto miniinvazivní metodou, která jim umožní mnohem méně bolestivé pooperační období a velmi rychlou rekonvalescenci.

A takoví jsme my. Ostatní kolegy nevnímáme jako konkurenci; my umožňujeme díky jejich zájmu rozšířit tuto metodu i do dalších nemocnic a zdravotnických zařízení pro širší okruh pacientů...

Celý článek

MUDr. Miloslav Pirkl v Českém rozhlase Hradec Králové

Náš lékař - MUDr. Miloslav Pirkl byl hostem radioporadny Českého rozhlasu Hradec Králové, kde poskytl rozhovor na téma křečových žil a jejich léčby.

Rozhovor si můžete poslechnout zde:

A celý článek je pak k dispozici zde.

Celý článek

PF 2023

Všem našim partnerům, přátelům, kolegům a kolegyním přejeme i v roce 2023 jenom vše dobré a také šťastné a poklidné prožití svátků vánočních v kruhu nejbližších.

Váš tým cévní chirurgie MediVasc

Celý článek

PF 2022

Všem našim klientům, přátelům a obchodním partnerům přejeme i v příštím roce nejen zdravé nohy, ale mnoho štěstí a zdraví a pevných nervů.

Váš tým cévní chirurgie MediVasc

Celý článek

MUDr, Filip Krampota - posila našeho týmu

Nová posila našeho týmu!!!

Vážení pacienti a klienti.

Náš tým se rozrostl o dalšího zkušeného kolegu - cévního chirurga!

Rozšíření týmu se stalo nutností, jelikož již nebylo v silách pana doktora Pirkla vyhovět všem Vašim požadavkům. Novým, plně erudovaným týmovým kolegou je MUDr. Filip Krampota, kterému tímto přejeme mnoho sil, pracovních úspěchů a spokojených pacientů. Víme, že s příchodem nového cévního chirurga, který je proškolen panem doktorem Pirklem, se náš tým omlazuje a zkvalitňuje. K panu doktorovi Krampotovi se můžete objednat zde přes web nebo telefonicky na č. 739 211 235 nebo na emailu: info@medivasc.cz

Váš tým cévní chirurgie MediVasc

Celý článek

PF 2020

Všem našim klientům, kolegyním, kolegům, přátelům a parnerům přejeme klidné svátky a šťatstný rok 2020.

Tým cévní chirurgie MediVasc s.r.o.

Celý článek

MUDr. Miloslav Pirkl prezentoval ve dnech 19.-20.09.2019 zkušenosti s žilním lepidlem VariClose na Angiofóru v Brně

MUDr. Miloslav Pirkl ve dnech 19.-20.9.2019 v rámci flebologického kongresu Angiofórum prezentoval naše zkušenosti s žilním lepidlem. V pátek pak vedl praktický workshop na metodu lepení žil pomocí VariClose. Svojí přednáškou a svými praktickými postřehy dokázal zaujmout účastníky kongresu napříč odbornostmi... Gratulujeme!

Celý článek

Díky technologii transkutánní radiofrekvence jsme schopni bezbolestně odstranit kožní hemangiomy v libovolném množství

Máte kožní hemangiomy (červené na povrch vystupující "bradavičky" kdekoliv po těle?

Vadí Vám? Chcete se jich zbavit? Nabízíme rychlé a bezbolestné řešení. Blíže viz článek...

Celý článek

PF 2019


Přejeme všem svým kolegům a kolegyním, pacientům a partnerům šťastné a poklidné prožití svátků vánočních a celého roku 2019.

Váš tým cévní chirurgie MediVasc

Celý článek

Úspěšná publikace našeho lékaře MUDr. M. Pirkla


Náš cévní chirurg - MUDr. Miloslav Pirkl se na poli cévní chirurgie etabluje i v tepenné rekonstrukční chirurgii. I zde dosahuje úspěchů nejen jako věhlasný a entuziastický operatér, ale i jako autor mnoha přednášek a publikací. Jeho článek z února roku 2018 se nyní po pouhých devíti měsících dočkal díky zájmu odborné veřejnosti druhé reedice v samostatné publikaci.

Celý článek

DARUJTE VAŠIM BLÍZKÝM POD STROMEČEK KRÁSNÉ NOHY

Nabízíme Vám dárkové poukazy!!!

Možná chcete potěšit své blízké vyšetřením žil dolních končetin, darovat jim zákrok k odstranění křečových žil nebo metliček. Máme pro Vás k dispozici dárkové poukazy. S bližšími dotazy nebo objednávkami nás kontaktujte zde, přes FB / Messenger, nebo se obraťte na info@medivasc.cz nebo na tel.č. 739 211 235

Váš tým MediVasc

Celý článek

CÉVNÍ CHIRURGIE ROZŠIŘUJE SVOJE SLUŽBY O "ŽILNÍ LEPIDLO" VARICLOSE

Cévní chirurg, MUDr. Miloslav Pirkl, rozšířil portfolio našich výkonů na křečových žilách dolních končetin o tzv. "žilní lepidlo" VariClose. Jedná se o zcela revoluční novinku v miniinvazivním přístupu k řešení křečových žil dolních končetin. Tento zákrok je ambulantní, bez nutnosti jakékoliv anestezie, prováděný z jednoho vpichu, umožňuje vyřešit i obě dolní končtiny naráz a především je bez nutnosti nošení kompresních punčoch po zákroku byť třeba na jediný den, což opět velkou měrou zvyšuje komfort nemocných. K vyšetření v naší cévní poradně a získání dalších informací se můžete objednávat online přímo Vy, nebo na telefonním čísle 739 211 235 ​nebo na emailu info@medivasc.cz

Celý článek

NEVÍTE, JAKÝ DÁREK SVÝM BLÍZKÝM? DARUJTE JIM KRÁSNÉ A ZDRAVÉ NOHY!!! VYBERTE SI DÁRKOVÝ POUKAZ NA VYŠETŘENÍ A/NEBO OŠETŘENÍ U NÁS!!!

Nabízíme Vám dárkové poukazy!!!

Možná chcete potěšit své blízké vyšetřením žil dolních končetin, darovat jim zákrok k odstranění křečových žil nebo metliček. Máme pro Vás k dispozici dárkové poukazy. S bližšími dotazy nebo objednávkami nás kontaktujte zde, přes FB / Messenger, nebo se obraťte na info@medivasc.cz nebo na tel.č. 739 211 235

Váš tým MediVasc

Celý článek

NOVÁ ORDINACE PRO DIAGNOSTIKU A LÉČBU KŘEČOVÝCH ŽIL NEJMODERNEJŠÍMI METODAMI

Máte zdravotní nebo estetický problém s Vašimi křečovými žilami či metličkami?

Společnost MediVasc s.r.o. a cévní chirurg MUDr . Miloslav Pirkl otevírají novou ordinaci v Pardubicích, na adrese Dašická 1804 (1. patro). V naší prostorné ordinaci Vás vyšetříme nejmodernějšími metodami včetně ultrazvuku a stanovíme po domluvě s Vámi nejlpeší a nejpřijatelnějěší postup léčby. Nabízíme celé spektrum všech dostupných metod léčby onemocnění žil - kromě klasických zákroků to jsou: laser, radiofrekvenční ablace (RFA), mechanicko-chemická ablace (ClariVein), žilní lepidlo (VariClose, VenaSeal) nebo všechny typy sklerotizací.

Celý článek