Časté dotazy

MÁM KŘEČOVÉ ŽÍLY A NECHCI KLASICKOU OPERACI S ŘEZY, MODŘINAMI A BOLESTMI PO OPERACI. KAM SE MOHU OBRÁTIT?

Objednejte se přes náš online objednávkový systém na den a čas podle Vašich možností. Po klinickém a ultrazvukovém vyšetření v naší ambulanci Vám bude následně navržen optimální postup léčby Vašeho onemocnění. Ne každý nález je ideální pro miniinvazivní řešení, ale náš erudovaný specialista s Vámi Vaši chorobu probere a nabídne další postup po domluvě s Vámi.

JSEM Z DALEKA, ALE CHTĚL/A BYCH MINIINVAZIVNÍ OPERACI U VÁS. JE MOŽNÉ NĚJAKÝM ZPŮSOBEM URČIT TERMÍN A DRUH OPERACE, ANIŽ BYCH MUSEL/A ZA VÁMI DO AMBULANCE JEZDIT OPAKOVANĚ?

Ano, tuto možnost naše ambulance nabízí. Stačí, abyste nás kontaktoval/a na našem emailu cevni@medivasc.cz. Zašleme Vám náš dotazník, který online vyplníte (zdravotní data, obtíže), doplníte fotografie Vašich končetin podle návodu a necháte si provést ultrazvuk žil dolních končetin v místě Vašeho bydliště (lze zařídit přes Vašeho praktického lékaře), který odpoví na otázky, které Vám předáme. Po zhodnocení těchto dat jsme posléze schopni stanovit optimální postup a po případné dohodě s Vámi pak i termín zákroku.

POTŘEBUJI K VAŠEMU VYŠETŘENÍ NĚJAKÉ DOPORUČENÍ OD SVÉHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE?

Dobrý den. Žádné doporučení není zapotřebí - stačí se prostě jen objednat a ve stanovený den se dostavit do naší ordinace.

DĚLÁTE I OPERACE KLASICKÉ NA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU?

Ano. Stále existuje veliká skupina pacientů, kteří nejvíce profitují právě z "klasické" operace a těmto klientům jsme pak schopni samozřejmě takovouto operaci bezdoplatkově zajistit a provést v našich smluvních zdravotnických zařízeních.

MUSÍM SI PŘED ZÁKROKEM U VÁS ZAJISTIT KOMPRESNÍ PUNČOCHY, PRAKTIK MI JE NECHCE NAPSAT.

Kompresní punčochy si shánět nemusíte. Jsme schopni Vás vybavit punčochami na míru přímo v naší ordinaci. Tím si ušetříte cestu ke svému praktickému lékaři a do prodejny zdravotních potřeb.